O nás.

Již od roku 2006 děláme právo. A baví nás to.

Scigiel & Partners, advokátní kancelář s.r.o. navazuje na působení advokátní kanceláře Scigiel & Partners v.o.s., která na trhu působila od roku 2008 a  Mgr.Roberta Scigiela a Mgr. et Mgr. Petry Zapletalové jako samostatných advokátů působících od roku 2006. Naše kanceláře se nacházejí v Brně a Frýdku-Místku.

Zakládající partner, advokát Robert Scigiel je členem České advokátní komory v Praze i Slovenské advokátské komory v Bratislavě. Je též rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně a mluví plynně česky, anglicky a německy. Věnuje se obchodnímu právu a sporné agendě.

Advokát Mgr.Michal Stafinski je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, a od začátku své praxe se specializuje na právo nemovitostí, developmentu a spornou agendu pohledávek. Asistoval u desítek realitních obchodů a řeší s nadšením i ty nejsložitější developerské projekty. Působí převážně na pobočce ve Frýdku-Místku.

Advokátka Mgr.Hana Balcarová je součástí našeho týmu již od roku 2014. Hana působí v Brně. Advokátní zkoušky složila v roce 2018, věnuje se zejména právu občanskému a rodinnému, spolkové problematice a právní podpoře začínajících podnikatelů. Hana se dále zabývá právní pomocí obětem trestných činů v rámci dobrovolnické činnosti v neziskové organizaci Bílý kruh bezpečí.

Advokátka Mgr.Lenka Růžičková, MBA je součástí našeho týmu a působí v Brně, praxi vykonává dále v kanadském Vancouveru. Vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně a Yaşar University v Izmiru v Turecku. Působila v justici, konkrétně na Krajském soudě v Brně a Okresním soudě v Kolíně. Po složení justičních zkoušek a příchodu do advokacie byla advokátem v největší české advokátní kanceláři. Společně s námi spolupracuje zejména při obsluze klientů z Kanady.

RNDr.Libuše Navrátilová je vedoucí kanceláře v Brně. Svými dlouholetými zkušenostmi z veřejné správy a daňové správy obohacuje náš tým o nové úhly pohledu z druhého, veřejnoprávního břehu.

Eliška Scigiel je součástí našeho týmu a věnuje se problematice realit a jejich správy. Eliška má dlouholetou praxi v oblasti realit z nadnárodního realitního řetězce a je kvalifikovaným realitním zprostředkovatelem dle zvláštního zákona. Mluví anglicky.

Naši advokáti

Mgr. Robert Scigiel

Advokát, ev.č. ČAK: 11471, SAK: 300112

Mgr. Hana Balcarová

Advokát, ev.č.ČAK: 18755

Mgr. Michal Stafinski

Advokát, ev.č. ČAK: 20644

Mgr. Lenka Růžičková, MBA

Advokát, ev.č. ČAK: 13655

RNDr. Libuše Navrátilová

Eliška Scigiel

Reality, administrace

Poučení pro spotřebitele: V případě sporů mezi advokátem a klientem je subjektem pro mimosoudní řešení sporů Česká advokátní komora (www.cak.cz), na kterou se lze obrátit pro vyřešení sporu mezi spotřebitelem a naší advokátní kanceláři.