O nás.

Již od roku 2006 děláme právo. A baví nás to.

Scigiel & Partners, advokátní kancelář s.r.o. navazuje na působení advokátní kanceláře Scigiel & Partners v.o.s., která na trhu působila od roku 2008 a navazovala na působení advokátů Mgr.Roberta Scigiela a Mgr. et Mgr. Petry Zapletalové jako samostatných advokátů působících od roku 2006, a která prošla přeměnou na s.r.o. v roce 2014.

Zakládající partner Robert Scigiel je člen České advokátní komory v Praze i Slovenské advokátské komory v Bratislavě. Je též rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně a mluví plynně česky, anglicky a německy. Věnuje se obchodnímu právu, a sporné agendě.

Mgr.Michal Stafinski je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, a od začátku své praxe se specializuje na právo nemovitostí, developmentu a spornou agendu pohledávek.

Advokátka Mgr.Hana Balcarová je součástí našeho teamu již od roku 2014 a aktuálně se věnuje zejména rodinnému právu a nemovitostem.

RNDr.Libuše Navrátilová je vedoucí kanceláře. Svými dlouholetými zkušenostmi z veřejné správy a daňové správy obohacuje náš tým o nové úhly pohledu z druhého, veřejnoprávního břehu.

Naši advokáti

Mgr. Robert Scigiel

Advokát / attorney at law

Mgr.Hana Balcarová

advokát

Mgr. Michal Stafinski

Advokátní koncipient / junior associate

RNDr. Libuše Navrátilová

Poučení pro spotřebitele: V případě sporů mezi advokátem a klientem je subjektem pro mimosoudní řešení sporů Česká advokátní komora (www.cak.cz), na kterou se lze obrátit pro vyřešení sporu mezi spotřebitelem a naší advokátní kanceláři.